Top destinacie

Kuba

Vytlačiť PDF

KUBA je nepochybne jedným z najznámejších ostrovov Karibiku. Navštívte i vy Kubu, niekedy tiež prezývanú "Ostrov slobody", a sami sa presvedčte o kráse tunajšej prírody. Kuba vám ponúka nielen nádherné piesočnaté pláže, ako stvorené na relaxáciu pri mori, ale i mnoho ďalších zaujímavých miest - hlavné mesto Havana, niekdajšiu kubánsku Snemovňu reprezentantov Kapitol alebo tabakové plantáže.

 

Egypt

Vytlačiť PDF

EGYPT je z turistického hľadiska zemou nespočetným možností. Piesočnaté pláže, ktoré omývajú Červené a Stredozemné more, pyramídy, Sfinga, rieka Níl, Údolie kráľov, Kárhira - to všetko je Egypt. Stačí, keď sa rozhodnete, či vás viac láka kultúra a poznanie, či relaxácia pri mori. Môžete samozrejme tiež zvoliť kombináciu oboch a poznať Egypt v celej jeho kráse. Návštevu Egypta určite nebudete ľutovať.

 

 

Bulharsko

Vytlačiť PDF

 

BULHARSKO - najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčte sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku

 

 

Chorvátsko

Vytlačiť PDF

CHORVÁTSKO je obľúbená destinácia slovenských turistov. Krajina má viac ako tisíc ostrovmi a ostrovčekmi, čistým morom, prekrásnymi zátokami a plážami, je jedinečná turistická destinácia. Aj keď sú prevažne neobývané, jadranské ostrovy majú určitú ubytovaciu kapacitu, ktorú tvoria hotely, apartmány, ubytovanie v súkromných domoch, turistické osady, bungalovy, atď. Slováci navštevujú Chorvátsko predovšetkým preto, že miestne hotely ponúkajú slušný komfort a služby za priaznivú cenu. Výber rekreácie v niektorom z Chorvátskych letovísk určite nebudete ľutovať. Chorvátsko je tiež dobrou voľbou pre dovolenku s deťmi.

 

Grécko

Vytlačiť PDF

GRÉCKO je zemou mnohých tvári a zájazdy do tohto juhoeurópskeho štátu sú obľúbené tak medzi obdivovateľmi prírody, ako aj medzi milovníkmi histórie a architektonických pamiatok. Grécko leží v južnej časti Balkánskeho poloostrova. Poloostrov, na ktorom leží väčšina gréckeho územia je obklopený viac než 1400 ostrovmi z čoho je asi 170 obývaných. Ostrovy sa delia do 6 hlavných skupín (Kyklady, Iónske ostrovy, Egejské ostrovy, Sporady...). Asi 4/5 vnútrozemia Grécka je hornatá s priemernou nadmorskou výškou okolo 1500 m. Grécko je považované za jednu z kultúrnych a historických kolísok ľudstva, zachovalé pamiatky z raných dôb pred naším letopočtom uchvacujú návštevníkov a dajú mu na vlastnej koži pocítiť pominuteľnosť človeka. V Grécku môžete navštíviť Athény (Akropolu, Olympijský štadión), mys Sounio s Poseidonovým chrámom, Peloponéz, Korintský prieplav, Mykény, Delfy, Thermopyly, Apollonov chrám či starobylé kláštory na skalách Meteora.

 

 
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel